O nás

Realitní kancelář nejen pro Karlovarský kraj

O nás

V obchodu s realitami se pohybujeme od začátku roku 2007.

Za každým obchodem s nemovitostí se skrývá lidský příběh - od prvního bydlení, rodinné potřeby až po dědictví nebo komerční využití.

Při první schůzce Vám stanovíme cenu obvyklou - za kolik je možné reálně nemovitost prodat. Předejdeme tím frustraci z nereálného očekávání spojené např. s následným plánováním koupi jiné nemovitosti. Stanovení ceny obvyklé je možné na základě podrobné znalosti trhu v dané lokalitě opřené o více než 800 prodaných nebo pronajatých nemovitostí.

Samotná prezentace nemovitostí je pak exportována pomocí unikátního realitního softwaru Poski REAL, který naše společnost využívá na více než 30 nejvýznamnějších realitních serverů a kde máme přehled o všech možných potencionálních zájemcích o koupi nemovitosti.

U vybraných zakázek jsou možné záběry z dronu, video-prohlídky, vlastní webové stránky nemovitosti, ale také inzerce komentované video-prohlídky na kanálu youtube.com. Dále pak připravujeme novinku 3D scan nemovitosti. Naskenováním nemovitosti speciální kamerou a vznikne trojrozměrný obraz s následním využitím virtuální prohlídky.

Naše společnost se může pochlubit několika úspěšnými developerskými projekty. Za zmínku stojí hlavně velmi úspěšný projekt Stavebních pozemků v Lomnici u Sokolova, kde jsme stáli za projektem od vytipování lokality, projektu, geometrickém plánu, výběru zhotovitele sítí až po samotnou realizaci, prodeje více než 40 pozemků až k úplnému předání klientům. Momentálně připravujeme další 3 developerské projekty v podobné lokalitě.

Společnost Z&M reality s.r.o. spolupracuje s renomovanou advokátní kanceláří Judr. Františka Siegela, která zajišťuje veškeré realitní smlouvy, včetně řízení před katastrálním úřadem a deponování kupní ceny.

Jsme členy realitní komory a Asociace realitních kanceláří. Dále pak splňujeme náležitosti nového realitního zákona o zprostředkování včetně pojištění odpovědnosti za škodu.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: lname: fullname: